Pogrzeby z Trumną

Separator

Pogrzeb z trumną (tradycyjny) jest wciąż najczęściej wybieraną formą pochówku w Polsce. W tego rodzaju pogrzebie, trumna z Ciałem osoby zmarłej składana jest do grobu ziemnego lub murowanego. Ceremonia taka może mieć wyznaniowy lub świecki przebieg. Pochowanie trumny z ciałem poprzedza wystawienie w kaplicy, gdzie odbywa się pożegnanie oraz w przypadku pogrzebu katolickiego msza święta w kościele. 

Wybór formy pochówku zawsze należy do rodziny osoby zmarłej, która zazwyczaj kieruje się jego wolą.

pogrzeby z trumną

Pogrzeby Tradycyjne w Ostródzie

Separator

Od początku istnienia, Zakład Pogrzebowy EFEZ wykonuje pogrzeby tradycyjne w Ostródzie. Każdego roku wykonujemy dziesiątki tego typu pochówków na wszystkich Ostródzich oraz okolicznych cmentarzach. Służymy pomocą w organizacji uroczystości pogrzebowych z trumną, korzystając przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia i zdobytej wiedzy.

Organizując pogrzeb z trumną, dbamy o odpowiednie przygotowanie osoby zmarłej, wykonując tanatokosmetykę, a na życzenie rodziny również balsamację (tanatopraksje). Pomagamy w wyboże trumny oraz wszelkich akcesoriów pogrzebowych. Doradzamy w doborze kwiatów oraz zapewniamy odpowiednią oprawę muzyczną. 

Działamy całodobowowo, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy w tych najtrudniejszych chwilach. 

Całodobowy telefon dyżurny:

Oceń Stronę
Scroll to Top
Call Now Button