Ceremonie wyznaniowe

Separator

Pogrzeby wyznaniowe

W Polsce, pogrzeby wyznaniowe, są wciąż najczęściej wybieraną formą pochówku. Wynika to z faktu, iż najliczniejszą częścią społeczeństwa są osoby wierzące, a wiara stanowi bardzo ważną część ich życia.

Ceremonie pogrzebowe wyznaniowe, prowadzone są przez osobę duchowną oraz zgodnie z wyznawaną wiarą osoby zmarłej. Przebiegają one w ściśle określony sposób, zapisany w księgach liturgicznych religii w duchu której odbywa się obrządek. W zdecydowanej większości nabożeństwa żałobne odbywają się w parafii do której należał zmarły. Zdarza się jednak, że nabożeństwo takie, z różnych względów odprawiane jest w innym kościele niż ten, do którego przynależała osoba zmarła, w takim przypadku, konieczne jest pozwolenie proboszcza obecnej parafii.

W naszym głębokim przekonaniu, zorganizowanie pochówku zgodnie z poszanowaniem wyznawanej wiary oraz światopoglądem osoby zmarłej jest okazaniem najwyższego szacunku.

Zakład Pogrzebowy EFEZ jest doświadczoną firmą w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych wyznaniowych, wszelkich religii. Dbamy o to aby przebieg uroczystości był zgodny z ceremoniałem oraz oczekiwaniami bliskich osoby zmarłej. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz wykazują się profesjonalizmem w obsłudze uroczystości zgodnych z daną wiarą, co daje gwarancję, że pogrzeb wyznaniowy będzie miał prawidłowy przebieg.

Oceń Stronę
Scroll to Top
Call Now Button