Międzynarodowy transport zwłok

3

Chcielibyśmy przestrzec Państwa przed wyborem niedoświadczonych firm, które oferują mocno zaniżone stawiki. Z doświadczenia wiemy, iż mogą być to ludzie nieposiadający wystarczającej wiedzy ani floty pojazdów służących do tego celu. W naszej ofercie znajdą Państwo także pomoc w zakresie międzynarodowego transportu zwłok. Firma nasza świadczy usługi zgodnie z prawem polskim i międzynarodowym załatwiając wszelkie niezbędne formalności związane z przewozem przy zachowaniu wszystkich zasad poszanowania ciała i dbałości o odpowiednie warunki transportu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Akty zgonu można wyrobić w Polsce?

W pierwszej kolejności należy zarejestrować zgon w miejscu gdzie osoba zmarła. W Polsce z zagranicznym aktem zgonu można w USC i wyrobić Polskie odpisy aktu zgonu co trwa do miesiąca czasu. Często jest to szybciej.

Jakie są koszty sprowadzenia zwłok z zagranicy?

Jest to często bardzo najtrudniejsze pytanie jakie może zadać rodzina osoby zmarłej. Międzynarodowy transport zmarłych z zagranicy składa się często wiele czynników np. koszty miejscowe takie jak: przechowanie osoby zmarłej, przewiezienie z miejsca zgonu do chodni itp. Jeśli chodzi o transport zwłok z Europy nasze koszty możemy stosunkowo szybko określić precyzyjnie. Np. średni koszt sprowadzenia Ciała z Niemiec w naszej firmie to 3500 do 5500 zł /Brutto/ w zależności od regionu. Koszty przewozu z dalszych zakątków świata np. Ameryki Płn., Afryki, Azji ustalamy indywidualnie z rodziną po zapoznaniu się ze sprawą i wcześniejszym kontakcie z krajem, z którego sprowadzamy ciało.

Szczegółowe informacje na temat transportu zwłok do Polski można uzyskać na stronie https://www.transport-zwlok.com.pl/

Sprawdź również

Kontakt

Adres:
Sienkiewicza 5A
14-100 Ostróda
Telefon stacjonarny
89 646 96 95

Telefon komórkowy
509 957 062